1980 Yılında İstanbul’da Mermercilikle Başlayan Özen İş Mermer 2006 Yılında Mekanik İşinede girerek Özen İş Cnc Makina Olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Çocukluklarını Mermer işinde geçiren Şaban ve İbrahim baştürk kardeşler mermerin nasıl işlendiğini iyi bildikleri için makina sattıkları mermerci esnafına çok yararlı olmuştur. Her geçen gün Cnc Router sektöründe kendini geliştirerek güzel bir noktaya gelmiştir.
İstanbul tuzlada Faaliyet göstermekte olan Özen İş Cnc Makina sizlerinde destekleriyle uzman ekip ve kadromuzla mermerden aldığımız birikimle her geçen gün kendimizi yenilemekteyiz..
Siz İşleyeceğiniz Taşı ve Ne işleyeceğinizi Söyleyin, Size en uygun Makineyi yapalım.

Adres:Orhanlı Mescit Mah. Gülizar Sk. No:3 Tuzla İstanbul
Yetkili Kişi: Şaban Baştürk:0531 897 5556
İbrahim Baştürk :0535 619 3794

MİSYONUMUZ

  • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı , yüksek standartlı ve kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimize ve çalışanlarımıza verilen sözleri tutmak ve onlara karşı şeffaf ve dürüst davranmak.
  • Yapacağımız işlerde yenilikçi, öngörülü, yatırımcı, atak ve kararlı olmak.

VİZYONUMUZ

Türkiye ve uluslararası platformlarda, faaliyette bulunduğumuz alanda her zaman öncü konumunda olmak; istikrarlı büyüme ve değer yaratımı ile mermer makine sektörünün tartışmasız lideri haline gelmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Güncel teknolojiye ve uluslar arası standartlara uygun ürün ve hizmet sunan, topluma ve çevreye duyarlı, toplam kalite anlayışını benimseyen saygın, eğitimli çalışanları ile kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak hizmet kalitesini geliştiren çağdaş bir kurum olmak temel hedefimizdir.

Toplam kalite anlayışı gereği müşterilerimizin vede çalışanlarımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir. Biz bunun bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz